Mary Cohr Phytoxygène 95% natuurlijke douchegel Ltd edition
€25,00
Nieuw van Mary Cohr in limited edition : zacht reinigende douchegel op basis van 95% natuurlijke ingrediënten. Geschikt voor dagelijks gebruik en voor alle huidtypes. Heeft een heerlijke geur en verzorgt uw huid.
Inhoud 300 ml
- Gratis levering in België en Nederland vanaf €45
- 14 dagen bedenktijd
- Producten door ons getest en goedgekeurd
- Advies van echte salonprofessionals
Hoofdkenmerken :
- ZACHTE REINIGER : Deze gel is deels samengesteld uit Coco-Glucoside en Glyceryl Oleate (ingrediënten van plantaardige oorsprong): Reinigt de huid op milde wijze, behoudt de natuurlijke vochtbalans en vermindert het gevoel van ongemak en irritatie.
- DE HUID IS ZUIVER EN ADEMT BETER
- DOUCHE VERZORGING
- EVENWICHT HERSTELLEND : Ecolia α-glucaan oligosaccharide (suiker): Prebiotica die de natuurlijke afweer van de huid tegen ziekteverwekkende micro-organismen versterken
- DE HUID, INCLUSIEF DE INTIEME ZONE, IS GEZOND EN BESCHERMD
- HYDRATEREND : Aloë Vera: Vormt een film op het huidoppervlak en beperkt transepidermaal waterverlies. Hydraporine: Een complex van natuurlijke ingrediënten ontworpen om het celmetabolisme en een optimale hydratatie van de huid te herstellen.
- DE HUID IS ZACHT EN GEHYDRATEERD
Speciaal voor jou
Geen producten gevonden.
